Kurumsal

Aydın Saray Yapı Mimarlık

Mimarlık ve İnşaat Hizmetleri, Konut ve Ticari yapı uygulamaları, Proje ve Modelleme işleri, Dekorasyon ve Tasarım hizmetleri, Tadilat ve Mimari yenileme işleri, Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri, Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden AYDIN SARAY YAPI MİMARLIK; Türkiye’nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.

Hızlı bir büyüme trendi göstererek inşaat sektöründe adını duyurmaya başlamıştır. İlerleyen yıllarda özel kurum ve özel kuruluşların önemli projelerini başarıyla tamamlamıştır.

Vizyon ve Misyonumuz

Aydın Saray Yapı bir kavram olarak tasarımı; yaşamların kesişmesi, paylaşılması ve değiştirilip geliştirilmesi şeklinde algılar, bu noktada tasarımları ve projeleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırır.

Şirketimiz deneyimli tasarımlarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir. Aydın Saray Yapı tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve tüm projeler alanında hizmet vermektedir.

Aydın Saray Yapı tarafınca üstlenilen işler , proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp , tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde amaçlanan ; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir.

Aydın Saray Yapı olarak amacımız ; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru , hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.

Aydın Saray Yapı konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , fabrika , restoran , mağaza , villa v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet vermektedir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.